Paslaugos

Saugus aparatinis pedikiūras

Trukmė: 2 val.

Kaina: 40€

Higieninis pedikiūras

Trukmė: 2 val.

Kaina: 40€

Probleminių pėdų procedūra

Trukmė: 2,5 val.

Kaina: 50-80 €

Įaugusio nago korekcija Titano Siūlu (1 nagui)

Trukmė: 0,5 val.

Kaina: 35€

Konsultacija

Trukmė: 0,5 val.

Kaina: 10€

Apie Mane
Pėdų priežiūros specialistė Kvalifikuota meistrė, kuri nuolat gilina ir plečia žinias savo specializacijos srityje bei nuolat ieško efektyviausių metodų. Reguliariai dalyvauja seminaruose ir mokymuose. Mokėsi Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Ukrainoje.
Pėdų priežiūros kabinetas Įsikūręs Varpo Šeimos Klinikoje, patogioje vietoje - pačiame miesto centre. Kabinetas įrengtas išskirtinai aukščiausios kokybės įranga ir baldais, kad apsilankymo metu jaustumėtes patikimai ir saugiai, o Jūsų pėdomis būtų tinkamai pasirūpinta.
Sterilūs įrankiai Itin didelis dėmesys skiriamas darbo įrankių valymui, dezinfekacijai ir sterilizacijai. Ši trijų etapų procedūra atitinka visas higienos normas, kad Jūs jaustumetės absoliučiai saugūs procedūros metu ir po jos.
Kosmetika Darbui naudojama profesionali sertifikuota kosmetika Rufus, kuri buvo sukurta nagų ir odos priežiūrai, atstatymui ir puoselėjimui. Rufus - tai natūralios sudėties atstatomieji aliejai, kolagenas, kremai, balzamai, purškalai ir kt. Sveikos Pėdos tiekia kosmetiką meistrams dirbantiems pėdų priežiūros srityje. Meistrams taikomos konkurencingos kainos.
Klientai Kiekvienam klientui taikoma individuali pėdų priežiūros procedūra, korekcijos metodas ir rekomendacijos. Kiekvienas atvejis - unikalus, todėl niekada netaikome šabloninio proceso, o įsigiliname į kiekvieną problemą individualiai ir panaudojame turimą kompetencija jai išspręsti. Jūs esate tai - dėl ko mes tobulėjame.
Galerija